Bezúročná půjčka


Není to snem každého klienta, který si někdy bral půjčku? Bezúročná půjčka, tedy v praxi to, že si půjčím peníze, ale nic za to nezaplatím. Nezní to celé krásně? Jak takové bezúročné půjčky fungují, a co vše k ní potřebujete? To vše se dozvíte na následujících několika řádcích. Sami uvidíte, že bezúročná půjčka není nic složitého.

 

Bezúročná půjčka

Jak o ni požádat
Bezúročná půjčka se zpravidla vyřizuje pomocí online formuláře. V něm vyplníte všechna potřebná data, která jsou po vás žádána. Data a údaje vyplňujte vždy pravdivě! Na základě nich se totiž bude společnost rozhodovat, zda vám peníze půjčí nebo ne. Pokud byste tak ve formuláři zalhali, je vysoká pravděpodobnost, že půjčku vůbec nezískáte!

 

Opravdu je půjčka bezúročná
Ačkoli se to může zdát jako hloupost, skutečně bezúročné půjčky existují. Klient si tak půjčí určitý obnos peněz, ale nenaskakují mu žádné úroky. Pokud si tedy půjčí pět tisíc korun, v rámci splátek zaplatí skutečně jen pět tisíc. Nebude platit nic navíc. Společností, které takové půjčky poskytují je celkem dost. Zpravidla se jedná o první půjčky, nebo o půjčky pro zavedené klienty.

 

Creditka.cz

Mají tyto půjčky háček?
Nemusíte se obávat, že by bezúročná půjčka měla nějaké háčky, na které byste naletěli. Zpravidla se jedná o bezúročnou půjčku, která ale není zadarmo. Většina finančních společností má ale tyto půjčky zpoplatněné jednorázovým poplatkem. Ten nebývá nějak vysoký, přesto jej ale zpravidla zaplatíte před zapůjčením částky.

 

Jak velké jsou půjčky
Bezúročná půjčka může mít různý rozměr. Záleží tak pouze na dané finanční společnosti, kolik peněz je vám ochotná půjčit. Když narazíte na dobrou půjčku, můžete získat bezúročně poměrně vysoké částky. A to už zní zajímavě i za cenu jednorázového poplatku.

 

Kde jinde mohu zažádat o bezúročnou půjčku?
Bezúročnou půjčku do 10 000 Kč zíkáte např. i u AeroPůjčka.cz, XXLcredit.cz a nebo třeba u MicroCredit.cz

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 2187 zákazníků

Doporučujeme

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2017. ExtraCredit.cz. All rights reserved.

Facebook