Půjčky online a půjčky bez registru ihned

Online půjčka


Na našem trhu existuje celá řada bankovních i nebankovních služeb. Pro každou příležitost, bychom měli využít rozdílný produkt. V dnešní době je možná i online půjčka přímo v bance. Není nutné docházet na pobočku stačí podat žádost přímo z domu. Pro člověka, který se nechce tlačit ve frontě je tato možnost ideální.

 

Online půjčka


Takzvané minutové úvěry jsou poskytovány již mnohem rychleji než tomu bylo dříve. Určitě vás zaujme nízká úroková sazba od 4,9%. V případě, že budete vzorným klientem/kou můžete se těšit na řadu dalších výhod jako je odpuštění několika splátek a nebo dárek zdarma. Budete potřebovat mobilní telefon, email, Občanský průkaz + druhý doklad totožnosti, výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce. OSVČ musí doložit daňové přiznání za celý minulý rok. Dále mohou požadovat o potvrzení o příjmu od zaměstnavatele.

 

Creditka.cz

Online půjčka na účet


Pro koho je bankovní půjčka určena? Především zaměstnancům a nebo podnikatelům s velkým obratem. Ve většině případech úvěr nezískají lidé, kteří jsou pouze ve zkušební době a nebo je jejich příjem nižší než 12 000 Kč. Samozřejmě záleží na tom o jak velkou sumu žádáte. Možná mnoho lidí zklameme, ale pokud jste se v minulosti opozdili se zaplacením nějaké faktury nebo jiné půjčky budete se pravděpodobně nacházet v registru dlužníků a vaše žádost bude automaticky zamítnuta. Banky se snaží snížit riziko na minimum, proto zpravidla nepůjčují ani matkám na mateřské dovolené, důchodcům a nebo nezaměstnaným.

 

Online půjčka bez registru ihned


Záchranou je velmi často nebankovní online půjčka na účet, protože tito poskytovatelé přistupují k zákazníkům jinak. Posuzování jednotlivých žádostí není tak přísné a lidé, kteří se dostali do registrů velmi často uspějí. Výhodou je vyšší rychlost a diskrétnost. Nevýhodou vyšší poplatky a úroková sazba.

 

Online půjčka na splátky


Potřebujete vyšší obnos na rekonstrukci bytu a nebo nový automobil? Rychlá online půjčka na splátky je vhodná na financování zmíněných záležitostí, ale pozor na velikost splátky.

 

Kde mohu zažádat o online půjčku přes internet?


Takovou půjčku až do 300000 Kč získáte např. i u AeroPůjčka.cz, XXLcredit.cz a nebo třeba u MicroCredit.cz

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 2187 zákazníků

Doporučujeme

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2018. ExtraCredit.cz. All rights reserved.

Facebook