Půjčka bez doložení příjmů

Jak vysoká je úroková sazba a výše RPSN u malé krátkodobé půjčky před výplatou?
Dosáhnout na bankovní půjčku není nic snadného. Tuto skutečnost si uvědomuje mnoho lidí. Je nutné doložit bankovní výpisy a potvrzení o výši přijmu. Ne každý může předložit výši mzdy nebo platu v případech, kdy teprve nastoupili do nového zaměstnání a nebo jsou na úřadě práce. Pro tyto klienty je určena půjčka bez doložení příjmů.

 

Půjčka bez doložení příjmů


Samozřejmě s ní nezískáte sta tisíce bez toho, aby jste předložili nějaké dokumenty, ale několik tisíc možné získat je. Úskalím může být doba splatnosti, ta se zde nepohybuje v řádech měsíců, ale dní. Tyto úvěry jsou zpravidla poskytované na dobu maximálně 30-ti dnů. Za nemalý poplatek jej můžete prodloužit, ale v některých případech přeplatíte dvakrát tolik. Alternativou může být rychlá půjčka před výplatou a nebo půjčka bez náhledu do registru dlužníků. Negativní záznamy v bankovních či nebankovních registrech jsou hlavním kamenem úrazu pro občany, kteří žádají o půjčku. Přece jenom u nebankovní společnosti máte vyšší šanci na úvěr pokud máte nějaký ten černý puntík v podobě pozdní splátky a nebo neuhrazení mobilních služeb.

 

Výhody půjček bez doložení příjmů
• vše lze vyřídit online do několika minut
• není nutné doložení příjmů formou výpisu z účtu a ani výplatní pásky
• půjčku mohou získat i lidé s nízkými a nebo žádnými prokazatelnými příjmy
• v některých případech je možná první půjčka zdarma

 

Creditka.cz

Nevýhody půjček bez doložení příjmů
• půjčka bez doložení příjmů má malou dobu splatnosti
• vysoké poplatky a úroková sazba
• lze si vypůjčit pouze malou částku většinou jen do 4 500 Kč
• prodloužení půjčky bez příjmu je obvykle nesmyslně předražené
• vysoké sankce a poplatky v případě nedodržení splátkového kalendáře

 

Způsob vyplacení a splacení půjčky bez příjmu
Peníze jsou obvykle převedeny na účet žadatele. Nejpozději do 2 pracovních dnů. Pokud nemáte bankovní konto můžete zvolit vyplacení formou poštovní poukázky a nebo přímo na pobočce. Půjčky přímo na ruku se už příliš neobjevují. Půjčka bez doložení příjmů se může, ale i nemusí vyplatit a to je nutné brát na vědomí. Nikdy neplaťte žádné poplatky předem (kromě verifikační platby 1,-).

 

Kde jinde mohu žádat o půjčku bez doložení příjmů?
Půjčku bez doložení příjmů zíkáte např. i u MasterCredit.cz, MalaPujckaIhned.cz a nebo třeba u MicroCredit.cz

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 2187 zákazníků

Doporučujeme

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2017. ExtraCredit.cz. All rights reserved.

Facebook