Půjčka bez potvrzení příjmu


Peníze se občas mohou hodit každému. Některé banky či finanční společnosti mají někdy poměrně velké nároky na to, komu peníze půjčí a komu ne. Existují ale takové společnosti, které půjčují peníze bez doložení jakéhokoli příjmu. Nemusíte si tak lámat hlavu nad tím, jak příjem doložíte. Vyhnete se zbytečnému papírování a jiným administrativním záležitostem, které by vás jen obtěžovali.

 

Půjčka bez potvrzení příjmu

A co jiné kontroly registrů?
Půjčka bez potvrzení příjmu je pro mnoho lidí zajímavou volbou. Ačkoli vám společnost půjčí peníze bez toho, abyste dokládali nějaký příjem, bude po vás zřejmě chtít jiné doklady. Zpravidla se především kontroluje registr dlužníků. Tento mocný nástroj pro bankovní a finanční společnosti byste tak měli mít čistý. Neměli byste tam mít žádný zápis. Pokud by tam zápis přece jen byl, šance, že získáte půjčku, je menší.

 

Můžu si půjčit hodně
Samozřejmě, že výše vaší půjčky záleží především na společnosti, která danou půjčku poskytuje. Ačkoli se jedná o půjčku bez dokládání příjmů, stále je ve hře kontrola registru dlužníků. Díky tomu tak máte šanci získat poměrně velkou půjčku, a přitom nedokazovat žádný příjem nebo cokoli jiného.

 

Creditka.cz

Hlavní je splácet
Ať už si půjčíte libovolný obnos peněz, je nesmírně důležité, abyste spláceli skutečně včas. Pokud byste včas nespláceli, vše by se zaneslo do registru dlužníků, a vy byste tak neměli nárok na další půjčku.

 


Každá společnost nabízí různou výši splátek, ale také nabízí různou délku splácení. Najděte si proto takovou společnost, která vám nabízí ty nejlepší nabídky. Pokud by vám výše splátky nebo termíny splátky neseděly, určitě není problém se domluvit na jiném splátkovém kalendáři. Vše je ale o komunikaci. Pokud tedy budete mít problém, nebojte se na finanční společnost obrátit. Uvidíte, že vám vyjdou vstříc.

 

Kde mohu zažádat o půjčku bez potvrzení příjmu?
Půjčku bez potvrzení příjmu do 20 000 Kč zíkáte např. i u AeroPůjčka.cz, XXLcredit.cz a nebo třeba u MicroCredit.cz

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 2187 zákazníků

Doporučujeme

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2017. ExtraCredit.cz. All rights reserved.

Facebook