Půjčka na auto


Dívali jste se po nějakém automobilu, který by se vám líbil? Chtěli byste si jej pořídit, ale nemáte dostatečný obnos peněz tak, abyste si jej mohli ihned dovolit? Pak je možným řešením vzít si půjčku na auto. Půjčka na auto vám umožní koupit si automobil hned bez toho, abyste na něj museli dlouhou dobu šetřit. K vyřízení takové půjčky přitom stačí skutečně maličkosti, proč tedy takovou skvělou půjčku nevyužít, když se vám přímo nabízí!

 

Auto půjčka

Co vše půjčka obnáší
Abyste si mohli o tuto půjčku zažádat, budete ze všeho nejdříve muset vyplnit formulář k půjčce. Ten bude obnášet klasické formality jako vaše jméno, příjemní či datum narození. Formulář se vyplňuje zpravidla online, takže se můžete s klidem vyhnout osobním návštěvám a podobně. Vše bude maximálně usnadněno.

 


Než se vám ale půjčka schválí, budete muset doložit svůj příjem, a také se zkontroluje registr dlužníků. Víme, že u některých půjček tyto formality nejsou potřeba. Půjčka na auto už je ale zpravidla mnohem větší, než jiné půjčky, a tak společnost, která tuto půjčku nabízí, si musí své investice hlídat.

 

Creditka.cz

Splácení půjčky
Je jasné, že díky obnosu peněz, který na auto budete potřebovat, budete také splácet déle. Jak dlouho budete splácet, a kolik bude měsíční částka činit, záleží především na tom, kolik si vlastně půjčíte. Vše ale záleží na vás, a zpravidla si můžete také vybrat délku splácení, podle toho, kolik si můžete dovolit splácet.

 


Rozhodně se nebojte o půjčku zažádat. Míra schválení se pohybuje na dobré úrovni. Vše ale záleží na tom, jaké jsou vaše možnosti, a především jaká je vaše platební morálka. Pokud budete mít záznam v registru dlužníků, bohužel půjčku zřejmě nezískáte.

 

Kde jinde mohu žádat o výhodnou půjčku na auto?
Autopůjčku bez doložení příjmů do 300 000 Kč zíkáte např. i u AeroPůjčka.cz, XXLcredit.cz a nebo třeba u MicroCredit.cz

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 2187 zákazníků

Doporučujeme

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2017. ExtraCredit.cz. All rights reserved.

Facebook