Půjčka pro mladé rodiny od státu, jak získat až dva miliony

Půjčka pro mladé

Stávajícím trendem je, že mnoho mladých lidí zůstává u rodičů do čím dál pozdějšího věku. Nástupem 21. století a pádem komunismu se toho hodně změnilo. Nyní je důležité studium, kariéra a až poté nastupují na řadu děti. Nových matek po třicítce stále přibývá. Když už si hledáme vlastní bydlení bývá to opravdový oříšek. Pokud nemáte to štěstí, že vám rodiče zafinancují vlastní byt a nebo dům musíte jít do pronájmu a nebo se poohlédnout po půjčce na bydlení. Byty ve velkých městech neustále zdražují, proto na hypotéku nedosáhne jen tak někdo. Zajímavým řešením může být půjčka pro mladé financovaná státem.

Půjčka bez registru

Státní půjčka pro mladé 2018

Státní Fond Rozvoje Bydlení uvolnil tento rok pro mladé 650 milionů korun. Bude to stačit? První průzkumy ukazují, že zájem je skutečně obrovský. Rodiny do 36 let mohou usilovat o modernizaci domácnosti a nebo koupi nového obydlí. Půjčit si můžete až dva miliony korun. V minulých letech o státní půjčku příliš velký zájem nebyl, protože úroková sazba klesla tak nízko, že se vyplatilo požádat raději o hypotéku v bance. Politici dokonce tvrdí, že se zmiňovaná částka (650 mil.) může v průběhu roku ještě navýšit. 

Creditka.cz

Půjčka pro mladé rodiny 2018

O tuto výhodnou půjčku mohou požádat mladí občané České republiky, kteří žijí v manželství a nebo registrovaném partnerství. Alespoň jeden z nich musí být mladší 36 let. Sezdání není nutností, ale v tomto případě musí trvale pečovat o dítě do 15 let. Na modernizaci bytu si můžete půjčit až 300 000 Kč. Na nový byt 1 200 000 Kč a na stavbu nebo koupi rodinného bytu až 2 000 000 Kč. Doba splatnosti je stanovena do 20 let, výjimečně až 25 let.

Půjčka od státu pro mladé rodiny a její výhody

Hlavní výhodou je vysoká dostupnost a férovost. Úroková sazba startuje již na 1%. Vysoká doba splatnosti je velkou výhodou, protože vás z dlouhodobého hlediska příliš nezatíží. Oceňujeme, že se konečně stát snaží pomoci mladým rodinám s dětmi.

 

 

Copyright © 2018. ExtraCredit.cz. All rights reserved.

Facebook