Půjčka pro podnikatele bez zajištění

Půjčka pro podnikatele od ExtraCredit.cz


I podnikatelé potřebují někdy půjčit peníze. Někdy je to do startu podnikání, jindy je to třeba pro uvedení nového zboží na trh. Finanční společnosti ale podnikatelům rozumějí, a tak nabízejí půjčky stavěné podnikatelům přímo na míru. Co si pod tím můžete představit, a jak takové půjčky fungují, na to se podíváme na následujících řádcích.

 

Půjčka pro podnikatele

Jak celá půjčka funguje
Půjčka pro podnikatele je velmi specifická především v tom, že je určená výhradně pro ně. Proto, abyste takovou půjčku mohli získat, musíte být OSVČ, tedy musíte reálně podnikat. To je první předpoklad pro její získání. Často jsou pak takové podnikatelské půjčky účelové. Pokud je půjčka účelová, musíte ji vynaložit na co, na co jste si ji půjčili. Tyto výdaje pak také musíte dokládat, aby bylo vidět, že jste si za půjčku na nové stroje nekoupili televizi domů.

 

Creditka.cz

Malá nebo velká
Půjček je samozřejmě celá řada. Podnikatelské půjčky jsou ale většinou poměrně velké. Podnikatelé mají náklady na celkový rozjezd podnikání celkem velký, a tak není divu, že i půjčky jsou vyšší. Na druhou stranu jsou ale takové půjčky velmi přísně hlídány. Člověk, podnikatel, musí projít celou řadou kontrol, než mu banky či finanční instituce skutečně peníze půjčí. Pokud už je ale podnikatel získá, jedná o vcelku slušnou sumu, která může skutečně pomoci.

 

Splácení dle kalendáře
Samozřejmě, že pokud je půjčka velká, je poměrně dlouhodobé také splácení takových půjček. Každý podnikatel, který takovou půjčku získá, dostane také splátkový kalendář. Podle něj se pak podnikatel řídí. Jsou společnosti, které odmění řádné splácení menším úrokem. Pokud ale včas nesplácíte, úrok se zvedne a vaše půjčka se tak prodraží. Zjistěte si proto co nejvíce informací o možnostech podnikatelské půjčky.

 

Kde mohu zažádat o půjčku pro podnikatele?
Půjčku pro podnikatele do 300 000 Kč získáte např. i u AeroPůjčka.cz, XXLcredit.cz a nebo třeba u MicroCredit.cz

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 2187 zákazníků

Doporučujeme

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2017. ExtraCredit.cz. All rights reserved.

Facebook