SMS půjčka


Někdy nastanou různé situace. V dnešní době jsme čím dál více odkázaní na internet. Bohužel se ale můžete dostat do nepříjemností. Budete potřebovat půjčit peníze, ale online formulář zkrátka nevyplníte. Zachránit vás ale může SMS půjčka. Jak taková půjčka funguje, a co si od ní můžete slibovat? Na to se podíváme v následujícím článku.

 

SMS půjčka

Žádost přes SMS
K tomu, abyste mohli o SMS půjčku zažádat, vám bohatě postačí pouze mobilní telefon se signálem. Díky odeslané SMS ve správném tvaru můžete získat peníze velmi rychle, na cokoli jen budete potřebovat. Nemusíte vyplňovat žádný online dotazník či cokoli podobného. SMS půjčka je také velmi rychle schválená, takže budete mít peníze na svém účtu, než řeknete švec.

 

Rychlá půjčka
Vyřízení takové půjčky je opravdu rychlé. Nedochází k nějaké větší kontrole registrů dlužníků, nemusíte dokazovat žádný příjem a dokonce nebudete potřebovat ani žádného ručitele. Díky tomu může na takovou půjčku dosáhnout prakticky kdokoli. Díky rychlému schválení půjčky můžete mít peníze na bankovním účtu během několika minut. Pokud jste se tak dostali do nepříjemné situace, SMS půjčka vám umožní z ní elegantně vybruslit.

 

Creditka.cz

Kolik dostanu
Vzhledem k tomu, že u tohoto typu půjček je prakticky nemožné podepisovat jakoukoli papírovou smlouvu, půjčí vám společnosti asi do pěti tisíc korun. I taková částka vám ale může výrazně pomoci. Díky menšímu půjčenému obnosu můžete také mnohem rychleji své peníze získat na zadaný bankovní účet.

 

Kdy splatím
SMS půjčka je zpravidla krátkodobá, a doba splácení je mezi sedmi a třiceti dny. Nejběžnější doba splácení je ale jeden měsíc. Díky tomu máte poměrně dlouhý časový úsek na to, abyste půjčené peníze mohli bezproblémově vrátit, a nemuseli tak řešit zbytečné odklady půjček.

 

Kde jinde mohu žádat o SMS půjčku?
SMS půjčku bez doložení příjmů do 20 000 Kč zíkáte např. i u AeroPůjčka.cz, XXLcredit.cz a nebo třeba u MicroCredit.cz

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 2187 zákazníků

Doporučujeme

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2017. ExtraCredit.cz. All rights reserved.

Facebook